Bebek Bakıcı

Bebek Bakıcı 

Bebek Bakıcı ; Bebekler düzenli ve dikkatli bakıma ihtiyaç duyan canlılar olarak çalışan annelerin özellikle tercih ettiği yardımcılara ihtiyaç duyduğu alanlarda firmamız bu hizmeti alanında uzman olan kişiler ile birlikte vermektedir. Bebek bakıcı hizmetleri kapsamında sunmuş olduğumuz hizmet seçenekleri bakıcının donanımına göre ebeveynlerin istediği şekilde düzenlenebilmektedir. İşe alınacak olan bakıcının aile içerisinde birden fazla çocuk var ise hem bebek hem de çocuk bakıcısı olarak hizmet vermesi de mümkün olur.

Yatılı Bebek Bakıcısı

Günümüzde birçok ailede hem anne hem de baba çalıştığı için bebeklerine bakacak olan donanımlı birine ihtiyaç duydukları bilinmektedir. Gün içerisinde bebeğe bakmak ve akşam da evde yatılı olarak bebeğin gece uyandığı zamanlarda ihtiyaçlarını karşılamak için yatılı bebek bakıcı hizmetleri firmamız ile irtibata geçilerek alınabilmektedir. Yatılı olarak gelen bebek bakıcısının alanında daha profesyonel bir şekilde hizmet vermesi ve hayatını bu işe adamış olması tercih edilen bir durumdur.

Gündüz Bebek Bakıcısı

Yalnızca gündüz saatlerinde bebeğine bakıcı arayan ebeveynler için de firmamız tarafından verilmekte olan gündüz bebek bakıcı hizmetleri yer almaktadır. Annenin ya da babanın iş saatlerine ve eve geliş saatine uygun olarak hazırlanan bir program ile gün içerisinde bebeğin bakımı yapılabilmektedir. Alanında uzman olan bakıcılarımız ile vermekte olduğumuz bu hizmetler kapsamında bebeğe ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bir anlayış ve sabır ile yaklaşılmakta ve bakımı üstlenilmektedir.

Yabancı Uyruklu Bebek Bakıcısı

Yabancı uyruklu olarak ülkemizde görev almakta olan bebek bakıcıları pek çok aile tarafından tercih edilen bir durumdur. Özellikle de bebeklik döneminden itibaren dil gelişiminin sağlanması için yabancı uyruklu bebek bakıcı tercihi yapılmaktadır. Firmamızda gerekli izinlerin alınmış olduğu yabancı uyruklu olan çocuk ve bebek bakıcıları da bulunmakla beraber ailenin isteğine göre bu kişiler yönlendirilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan bakıcılar ailenin isteklerini ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak olan kişilerden seçilmekte ve tarafımızca yapılan yönlendirme doğrultusunda ailenin gerekli gördüğü yere kadar bu işi yapmalarına izin verilmektedir. Bebek bakıcısı arayan aileler firmamız ile irtibat kurabilirler.

Bebek Bakıcı

Bebek Bakıcı