Eve Yardımcı Temizlik Personeli

Eve Yardımcı Temizlik Personeli

Eve Yardımcı Temizlik Personeli ;Firmamız personel seçiminde aradığı kriterlerin başında talep sahiplerinin istek ve eklentileri gelmektedir. Deneyimli olan elemanlarımız ile talep sahiplerini görüştürüp kendilerine en uygun eve yardımcı personel seçebilmeleri için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Ev işlerine yardımcı olarak, gerek duyulan ihtiyaçlara karşı eksiksiz cevap verecek şekilde bilgilendirilmiş yardımcılarımızla hizmet vermekteyiz. Güvenilir, temiz, hijyene önem veren, güler yüzlü, referansları bulunan ve en önemlisi işlerinde tecrübeli eve yardımcı personel kadromuzla müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.

Evde Temizlik Personelinin Görevleri

Çeşitli sebeplerle ev işlerine yetişemeyen, temizlik yapmaya gücü olmayan ya da profesyonel bir temizlik hizmeti isteyen kişi ve kurumlar tarafından tercih edilen eve yardımcı personel danışmanlığımız sayesinde bu ihtiyacı eksiksiz ve güvenli bir şekilde gidermekteyiz. Firmamız bünyesinde ev işlerinde çalışacak personelimiz, ister günlük ister aylık ister temizlik işlerinin tamamını yapmaktadır.

Talep sahibinin isteği doğrultusunda detaylı temizlikten yüzeysel temizliğe, mevsim temizliklerinden yeni inşaatı bitmiş evlerin temizliğine kadar her türlü temizlik hizmetinde özele çalışmaktadır. Günlük temizliklerde yaygın olarak yapılan çamaşır, bulaşık, ütü, yemek, ev temizliği, toz alma, süpürme, yıkama, silme gibi akla gelebilecek bütün temizlik ihtiyacını gideriyoruz. Temizlik şemamızı müşterimizin talebi doğrultusunda hazırlayıp uygulamaktayız.

Yine talep doğrultusunda haftanın belirli gün ve saatleri, her gün belirli saatlerde, ayın belirli günlerinde ya da acil durumlarda eve yardımcı personel konusunda kesintisiz hizmet vermekteyiz. Zamanı ve gününü talep sahiplerinin belirlediği periyotlarda çalışabilen temizlik yardımcılarımız ile danışmanlık sunmaktayız.

Eve Yardımcı Temizlik Personeli  Danışmanlık Hizmetimiz

Müşterimiz tarafından gelen talep doğrultusunda hareket eden firmamız, talep sahibinin ne istediğini net olarak anlamaya çalışmakla işe başlamaktadır. İstek doğrultusunda seçilecek olan personelin bilgi beceri ve yetkinlikleri belirleyip seçeriz ve talep sahibi ile görüşme sağlıyoruz. Evde temizlik personeli adayları ile görüşen talep sahipleri uygun bulması durumunda seçimini yapar. Görüşmede taraflar anlaşınca firmamız prosedürleri tamamlar. Elemanla ilgili gerekli güvenlik soruşturması ile sağlık raporu hakkında talep sahibine bilgi verilir. Güvenilir ve garantili temizlik hizmeti ile % 100 müşteri memnuniyeti sağladığımız evde yardımcı temizlik personeli danışmanlığımız ile ev işlerinden anlayan ve tecrübeli personellerle çalışmaktayız.

http://hastabakicisiankara.com

Eve Yardımcı Temizlik Personeli

Eve Yardımcı Temizlik Personeli